Lawart

Rabaty i program lojalnościowy

Rabaty

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów LAWART.pl wprowadza system rabatowy:

  • Każdy kto zarejestruje się (założy konto i potwierdzi je) otrzyma stały rabat pozwalający na zakupy w naszym sklepie w cenach niższych niż klienci niezarejestrowani. Rabat zostaje naliczany w momencie składania zamówienia już przy pierwszych zakupach.
  • Każdy klient naszego sklepu (zarejestrowany lub niezarejestrowany), dokonując zakupów o wartości minimum 250 zł, będzie mógł skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatu pod warunkiem, że w danym zamówieniu dostępna będzie opcja wysyłki do paczkomatu InPost. Wartość zamówienia określana jest wówczas po zastosowaniu wcześniejszych rabatów. 
  • Wszystkim zarejestrowanym klientom umożliwiamy automatyczne dołączenie do programu lojalnościowego pozwalającego gromadzić punkty dzięki którym zakupy w naszym sklepie staną się jeszcze tańsze. Za każde wydane 15zł na zakupy (bez kosztów dostawy) otrzymasz 1 punkt. Niektóre pozycje w naszym sklepie są bardziej punktowane. Za pozostawienie opinii na stronie produktu możesz otrzymać 1 punkt w programie lojalnościowym.
  • Punkty lojalnościowe przyznawane są w momencie opłacenia zamówienia. Odejmowane natomiast w momencie zwrotu towaru (anulowania).
  • Zarówno zgromadzone punkty jak i rabaty nie tracą ważności. Nie musisz się więc spieszyć. 
Punkty Rabaty
Pierwsze zakupy po zarejestrowaniu się 3% (rabat jednorazowy)
Stała zniżka dla zarejestrowanych 1% (plus poniższy rabat wg poziomu punktów)
Po zgromadzeniu 10 punktów 1% (razem 2%)
po zgromadzeniu 20 punktów 2% (razem 3%)
po zgromadzeniu 30 punktów  3% (razem 4%)
po zgromadzeniu 40 punktów  5% (razem 6%)
po zgromadzeniu 50 punktów  7% (razem 8%)
Po zgromadzeniu 60 punktów 9% (razem 10%)

Uwaga:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl