Lawart

Nawet maskotki zmęczone są pandemią

0

Czas pandemii

Czas pandemii wytrącił nas z pewnego schematu życia i pracy. Pranie ekstrakcyjne, choć bardzo ważne ze zdrowotnego punktu widzenia, stało się mniej ważne. A szkoda bo utrzymanie w czystości dywanów czy wykładzin w naszych domach to podstawa. Chyba nikt nie lubi tych wszystkich "żyjątek", które towarzyszą nam w codziennym życiu. Szczególnie jest to istotne z punktu widzenia naszych pociech. Tych mniejszych i tych większych. 

Nawet nasze maskotki, które możecie kupić w sklepie lawart.pl stwierdziły, że czas pokazać się w zdrowym, czystym środowisku. Może to skłoni Was by tak jak w naszym biurze i domu odświeżyć wykładzinę, uprać dywan. Usługę prania ekstrakcyjnego wykonujemy w Warszawie i najbliższych okolicach. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami. 

Uwierzcie, że porządnie wyprany dywan czy wykładzina to zdrowie waszych dzieci oraz komfort zabawy na czyściutkiej powierzchni. Pamiętajcie jednak, że tylko pranie ekstrakcyjne pozwoli dostać się do brudu zaszytego głęboko w tkaninie.

Turkusowe jeziorko i inne cuda w górach świętokrzyskich

Pewnej słonecznej niedzieli jedna z lalek Lavenya (dostępna w naszym sklepie) podróżowała z nami po cudownych zakamarkach Polski. By oderwać się od pracy, całego tego prania ekstrakcyjnego, przenoszenia solidnej maszyny z miejsca na miejsce - dotarliśmy w Świętokrzyskie.

 

Tak naprawdę to rzut beretem z Warszawy. A uśmiech naszych dzieci, spora dawka ruchu to rzecz bezcenna. No i fajnie przytulić maskotkę w tak cudownym miejscu jak Turkusowe Jeziorko czy w parku miniatur.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl