Lawart


 

Urlop

Uwaga, uwaga! od 1 do 23 sierpnia 2017 robimy sobie urlop. W związku z tym wyłączmy na ten czas możliwość składania zamówień.

W czasie naszego urlopu zawieszamy także wszelkie usługi związane z praniem ekstrakcyjnym.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zapisując się do Newslettera akceptujesz jego regulamin.
Czyszczenie wykładzin

Metoda czyszczenia ekstrakcyjnego pozwala dostać się do brudu, wbitego w głąb materiału, rozpuścić go a następnie z dużą siłą odessać. Dysponując maszynami o dużej sile ssącej, pozostawiamy jedynie niewielką ilość wilgoci, która odparowuje już po kilku godzinach. Czyszczenie ekstrakcyjne pozwala pozbyć się groźnych dla nas bakterii i pasożytów wywołujących różnego rodzaju alergie.

>> Wykładziny przemysłowe i obiektowe mimo iż mają podwyższoną odporność na zabrudzenia to są jednak bardzo chłonne. Najczęściej stosuje się je w głównych ciągach komunikacyjnych oraz na dużych powierzchniach biur, hoteli czy sal wykładowych. Wykładziny czyścimy metodą ekstrakcyjną dzięki czemu możemy uzyskać bardzo dobre efekty. Usługę możemy wykonać w dogodnym dla Państwa terminie. Także po godzinach pracy lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilku godzin na wyschnięcie. 

  

>> Wykładziny dywanowe - tekstylne stosowane są w miejscach o mniejszym obciążeniu. Najczęściej są to pomieszczenia w domu - pokoje i schody. Tam prezentują się najlepiej. Jednak nawet w takich miejscach szybko pochłaniają brud i nieprzyjemne zapachy. Warto więc dołożyć starań by wykładzinę utrzymać w doskonałym stanie. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną, używając przeznaczonych do tego celu środków. Po czyszczeniu pozostaje lekko wilgotna ale czysta i odświeżona wykładzina oraz przyjemny zapach. Potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

  

Pamiętaj! Usługę wykonujemy u Ciebie w domu lub w Twoim biurze. Jedynym ograniczeniem jest minimalny koszt usługi na terenie Warszawy wynoszący zaledwie 70zł netto. Jednak jesteśmy elastyczni więc szczegóły i ceny staramy się ustalać indywidualnie. Istnieje możliwość odebrania dywanu o maksymalnej szerokości 2,5m i odwiezienia go na miejsce. Czas realizacji takiego zlecenia jest nie dłuższy niż 7 dni roboczych. Koszt usługi jest wówczas ustalany indywidualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl