LAWART Warszawa

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM REGULAMINEM


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zachęcamy do zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI sklepu LAWART

Składając zamówienie w sklepie LAWART powierzasz nam swoje dane osobowe i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie m.in. w celu realizacji i obsługi Twojego zamówienia.

Administratorem Twoich danych jest LAWART. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania prosimy o kontakt z nami. 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Czyszczenie wykładzin

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów

Oferujemy Państwu pranie dywanów oraz wykładzin za pomocą metody ekstrakcyjnej. Dzięki niej można usunąć brud znajdujący się głęboko w strukturze materiału. Metoda czyszczenia ekstrakcyjnego, stosowana podczas prania wykładzin dywanowych, rozpuszcza takie wbite w nie zabrudzenia, a następnie odsysa – stosujemy do tego profesjonalne maszyny czyszczące o dużej sile ssącej. W rezultacie pozostawiona zostaje jedynie niewielka ilość wilgoci, która szybko odparowuje. Czyszczenie wykładzin oraz dywanów za pomocą metody ekstrakcyjnej sprawia, że nie tylko pozbywamy się nieestetycznych zabrudzeń, ale także bakterii groźnych dla zdrowia oraz pasożytów mogących wywoływać alergię. Nasza oferta obejmuje bardzo profesjonalne czyszczenie dywanów i pranie wykładzin, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego, jeśli są Państwo z Warszawy, oferujemy profesjonalne pranie dywanów każdego rodzaju w niskiej cenie.

pranie wykładzin dywanowych

Pranie i czyszczenie wykładzin przemysłowych oraz obiektowych

>> Wykładziny przemysłowe i obiektowe mimo iż mają podwyższoną odporność na zabrudzenia, to są jednak bardzo chłonne. Najczęściej stosuje się je w głównych ciągach komunikacyjnych oraz na dużych powierzchniach biur, hoteli czy sal wykładowych. Pranie wykładzin przemysłowych odbywa się za pomocą metody ekstrakcji, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo dobre efekty. Usługę możemy wykonać w dogodnym dla Państwa terminie. Także po godzinach pracy lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilku godzin na wyschnięcie.

wykładzina przed praniem  po czyszczeniu dywanu

Czyszczenie dywanów w domu

>> Wykładziny dywanowe tekstylne stosowane są w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu. Najczęściej są to pokoje i schody w domach, gdyż tam prezentują się najlepiej. Jednak nawet w takich miejscach szybko pochłaniają brud i nieprzyjemne zapachy. Warto więc dołożyć starań, by wykładzinę utrzymać w doskonałym stanie. Czyszczenie dywanów opiera się na wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej, z zastosowaniem profesjonalnych maszyn ssących oraz wysokiej jakości środków chemicznych. Pranie wykładzin dywanowych pozostawia je lekko wilgotne, ale czyste i odświeżone, a także ładnie pachnące. Potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

wykładzina na schodach  wykładzina w pokoju

Koszt prania wykładzin dywanowych

Pamiętaj! Usługa ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów oraz wykładzin wykonywana jest na miejscu – w Twoim domu lub biurze. Cenę ustalamy indywidualnie (minimalny koszt usługi na terenie Warszawy to 80 zł netto), w zależności od wielkości powierzchni do wyczyszczenia. Istnieje możliwość odebrania dywanu o maksymalnej szerokości 2,5m i odwiezienia go na miejsce. Czas realizacji takiego zlecenia jest nie dłuższy niż 7 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl