Lawart

Czyszczenie wykładzin

Tanie pranie wykładzin dywanowych i dywanów

Oferujemy Państwu przystępne cenowo pranie dywanów i wykładzin za pomocą metody ekstrakcyjnej, dzięki której można usunąć brud znajdujący się głęboko w strukturze materiału. Metoda czyszczenia ekstrakcyjnego, stosowana podczas prania wykładzin dywanowych, rozpuszcza wbite w nie zabrudzenia, a następnie odsysa – stosujemy do tego specjalistyczne maszyny czyszczące o dużej sile ssącej. W rezultacie pozostawiona zostaje jedynie niewielka ilość wilgoci, która szybko odparowuje. Odświeżanie za pomocą metody ekstrakcyjnej sprawia, że nie tylko pozbywamy się nieestetycznych zabrudzeń, ale także bakterii groźnych dla zdrowia oraz pasożytów mogących wywoływać alergię. Nasza oferta obejmuje pranie dywanów i wykładzin, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy fachowe pranie dywanów każdego rodzaju w niskiej cenie. Warszawa to miasto, w którym świadczymy nasze usługi, jednak chętnie podejmujemy się wykonania zlecenia również w innych miejscowościach.

pranie wykładzin dywanowych

Pranie dywanów i wykładzin – tanio i skutecznie

Wykładziny przemysłowe i obiektowe
Tego rodzaju materiały mają podwyższoną odporność na zabrudzenia, mimo to są jednak bardzo chłonne. Najczęściej stosuje się je w głównych ciągach komunikacyjnych oraz na dużych powierzchniach biur, hoteli czy sal wykładowych. Pranie wykładzin przemysłowych odbywa się za pomocą metody ekstrakcji, dzięki czemu możemy szybko uzyskać satysfakcjonujące efekty. Czyszczenie wykładzin biurowych możemy wykonać w dogodnym dla Państwa terminie – także po godzinach pracy lokalu. Pranie ekstrakcyjne jest równie polecane do przestrzeni biurowych, konferencyjnych czy wystawowych. Tam szczególnie ważne jest szybkie uporanie się z uporządkowaniem dużych powierzchni i zapewnienie komfortu pracującym osobom. Pranie ekstrakcyjne dywanów i wykładzin oferujemy na terenie Warszawy, dlatego zapraszamy do kontaktu firmy działające w obrębie stolicy. Należy pamiętać, że wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilku godzin na wyschnięcie.

wykładzina przed praniem  po czyszczeniu dywanu

Czyszczenie dywanów w domu

Wykładziny dywanowe tekstylne
Tego rodzaju materiały stosowane są w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu. Najczęściej zaliczają się do nich pokoje i schody w domach, gdyż tam wykładziny dywanowe prezentują się najlepiej. Jednak nawet w takich miejscach szybko pochłaniają brud oraz nieprzyjemne zapachy. Warto więc dołożyć starań, by wykładzinę utrzymać w doskonałym stanie. Jak odbywa się u nas ekstrakcyjne pranie dywanów? Tanio, bezpiecznie i skutecznie. Wyczyścimy każdą wykładzinę, bez narażenia podłogi oraz samego czyszczonego materiału na powstanie uszkodzeń. Czyszczenie dywanów opiera się o wykorzystanie metody ekstrakcyjnej, z zastosowaniem specjalistycznych maszyn ssących oraz wysokiej jakości środków chemicznych. Pranie wykładzin dywanowych pozostawia je lekko wilgotne, ale czyste i odświeżone, a także ładnie pachnące. Niezbędne jest jedynie odczekanie kilku godzin do ich całkowitego wyschnięcia.

wykładzina na schodach  wykładzina w pokoju

Koszt prania wykładzin dywanowych

Pamiętaj! Usługa ekstrakcyjnego czyszczenia dywanów oraz wykładzin wykonywana jest na miejscu – w Twoim domu lub biurze. Cenę ustalamy indywidualnie (minimalny koszt usługi na terenie Warszawy to 80 zł netto), w zależności od wielkości powierzchni do wyczyszczenia. Istnieje możliwość odebrania dywanu o maksymalnej szerokości 2,5 m i odwiezienia go na miejsce. Czas realizacji takiego zlecenia jest nie dłuższy niż 7 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl