LAWART Warszawa

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM REGULAMINEM


przycisk sklep

Urlop

Uwaga, uwaga! W związku z okresem wakacyjnym, od poniedziałku 19.07.2021 do czwartku 22.07.2021 nie wysyłamy zamówionego towaru. Pracę wznowimy tuż po powrocie. Zapraszamy!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie
Produkty:
1275
Nowości:
27
px1 paczkomatyPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
px1POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zachęcamy do zapoznania się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI sklepu LAWART

Składając zamówienie w sklepie LAWART powierzasz nam swoje dane osobowe i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie m.in. w celu realizacji i obsługi Twojego zamówienia.

Administratorem Twoich danych jest LAWART. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania prosimy o kontakt z nami. 

px1 Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie narożników, pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej i kanap

Oferujemy pranie tapicerki meblowej za pomocą metody ekstrakcyjnej. Pozwala ona dostać się do brudu wbitego w głąb materiału, rozpuścić go, a następnie z dużą siłą odessać. Dysponując maszynami o dużej sile ssącej, wykonujemy czyszczenie narożników bardzo sprawnie, pozostawiamy jedynie niewielką ilość wilgoci, która odparowuje już po kilku godzinach. Pranie ekstrakcyjne nie tylko pozwala pozbyć się brudu, ale też bakterii i pasożytów groźnych dla zdrowia i wywołujących różnego rodzaju alergie. Pranie tapicerki meblowej poprawia także jej kondycję, dzięki czemu możliwe jest znacznie dłuższe korzystanie z mebli. Wykonujemy bardzo profesjonalne pranie ekstrakcyjne kanap, foteli, krzeseł oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Pranie ekstrakcyjne krzeseł

>> Krzesła proste - tych używamy praktycznie codziennie, dlatego oparcie oraz siedzenie narażone są na szybkie i intensywne brudzenie się. Aby zachować dobry wygląd i czystość, polecamy raz na kilkanaście miesięcy profesjonalnie je czyścić. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że stan higieny jest utrzymany w należyty sposób. W procesie prania ekstrakcyjnego używamy odpowiednich i nowoczesnych środków. W wyniku naszych działań pozbywamy się roztoczy i nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając tapicerkę czystą i odświeżoną. Po czyszczeniu potrzeba kilku godzin na wyschnięcie. 

pranie tapicerki meblowej  pranie ekstrakcyjne

>> Krzesła i fotele biurowe narażone są na bardzo intensywne brudzenie się. Niejednokrotnie zdarzy się wylać na nie herbatę czy mocno wgryzającą się w tapicerkę kawę. Codzienność w pracy powoduje, że o czyszczenie takich krzeseł należy zadbać przynajmniej raz w roku.  

Czyszczenie narożników

>> Narożniki mają służyć komfortowemu wypoczynkowi. Niejednokrotnie są jednymi z ważniejszych mebli w naszym domu. Warto więc zadbać o ich czystość i doskonały wygląd. Używamy specjalnych środków rozpuszczających powstały w czasie użytkowania brud. Koszt usługi uzależniony jest m. in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości narożnika. Po oczyszczeniu narożnik potrzebuje kilku godzin do całkowitego wyschnięcia. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

Pranie kanap

>> Kanapy, sofy - obok narożników to najpopularniejsze meble wypoczynkowe kupowane do domu lub biura. Niestety, ze względu na swoje przeznaczenie oraz ciągłe użytkowanie, narażone są na bardzo intensywne brudzenie się. Należy przy tym zauważyć, że czyszczenie tych mebli domowymi sposobami mija się z celem jest po prostu stratą czasu. Proponujemy zatem pranie kanap metodą ekstrakcyjną za pomocą profesjonalnych maszyn, przy użyciu wysokiej jakości środków chemicznych. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.  

pranie kanap

>> Wersalki są chyba najbardziej uniwersalnymi meblami wypoczynkowymi. Używamy ich zarówno w dzień, jak i w nocy. A to powoduje, że przenoszone za dnia bakterie i roztocza uprzykrzają nam życie i osłabiają odporność, niejednokrotnie wywołując przeróżnego rodzaju alergie. Koszt usługi uzależniony jest m. in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości wersalki. Po oczyszczeniu potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Fotele najczęściej stanowią część kompletu razem z narożnikiem lub kanapą. Równie mocno są eksploatowane i narażone na intensywne brudzenie się. Po oczyszczeniu potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Pufy i siedziska to dość modne i praktyczne meble, pozwalające wzbogacić nasz salon lub pokój dziecięcy i młodzieżowy. Często jednak pomijane podczas prac związanych z czyszczeniem, praniem czy odnową tapicerki. Koszt usługi uzależniony jest m. in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości pufy lub siedziska. Po oczyszczeniu potrzeba oczywiście około 4-5 godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Z sukcesem czyścimy wspaniale prezentującą się, ale trudną w utrzymaniu, tkaninę Carabu. Wiele osób zapomina, że jest to materiał wymagający systematycznego czyszczenia, nawet dwa razy w roku. Domowe sposoby czyszczenia niestety na nic się zdają. Zaniedbanie i znaczne zabrudzenie tego rodzaju tapicerki skutkować będzie tym, że niemożliwe stanie się jej całkowite doczyszczenie. Proponujemy metodę ekstrakcyjną z wykorzystaniem dedykowanych środków chemicznych. Czyszczenie tkaniny Carabu jest dużo bardziej czasochłonne i wymaga użycia znacznie większej ilości środków chemicznych. Czyszczenia tego typu tapicerki z reguły wiąże się z kosztem 3-4 razy wyższym od standardowego, dotyczącego pozostałych tkanin.

pranie krzeseł  

Krzesło - po 1 godzinie prania

pranie kanap  pranie pufy

Pufa - po 1,5 godzinnym praniu

pranie narożników  pranie narożników

Duża kanapa - 5 godzin prania

>> Meble skórzane i skóropodobne - z pozoru wydają się odporne na zabrudzenia, jednak dość silnie chłoną różnego rodzaju nieczystości, pot i kurz. Należy więc systematycznie i z należytą starannością zadbać o ten rodzaj tapicerki, a meble pozostaną na długo eleganckie i miłe w dotyku. Proponujemy usługę czyszczenia ręcznego przy pomocy odpowiednich i profesjonalnych środków.  

pranie fotela skórzanego  pranie kanapy skórzanej

Koszt prania tapicerki meblowej

Pamiętaj! Usługę wykonujemy u Ciebie w domu lub w Twoim biurze. Jedynym ograniczeniem jest minimalny koszt usługi na terenie Warszawy wynoszący zaledwie 80zł netto. Jednak jesteśmy elastyczni, więc szczegóły i ceny staramy się ustalać indywidualnie. Istnieje możliwość odebrania krzeseł, puf lub niedużych foteli. Koszt usługi jest wówczas ustalany indywidualnie.

Każdorazowo wykonujemy próbę naszej chemii w najmniej widocznym miejscu na zleconym do prania meblu.

px1Nowości w sklepie
Karma. Odważne i romantyczne
Karma. Odważne i romantyczne
25,70 zł
szt.
Wielka księga supermocy
Wielka księga supermocy
28,16 zł
szt.
Wielka księga superskarbów
Wielka księga superskarbów
28,16 zł
szt.
Kratki się pani odbiły. Tom 3
Kratki się pani odbiły. Tom 3
36,80 zł
szt.
Komórki się pani pomyliły. Tom 2
Komórki się pani pomyliły. Tom 2
36,46 zł
szt.
Kółko się pani urwało. Tom 1
Kółko się pani urwało. Tom 1
33,75 zł
szt.
Konkurenci się pani pozbyli. Tom 4
Konkurenci się pani pozbyli. Tom 4
37,89 zł
szt.
Vegano Italiano
Vegano Italiano
31,30 zł
szt.
Italia do zjedzenia
Italia do zjedzenia
51,50 zł
szt.
Sekrety włoskiej kuchni
Sekrety włoskiej kuchni
55,00 zł
szt.
I znowu cię zobaczę
I znowu cię zobaczę
28,00 zł
szt.
Trzydziestka
Trzydziestka
36,15 zł
szt.
Karma. Sekrety i uprzedzenia
Karma. Sekrety i uprzedzenia
25,80 zł
szt.
Klątwa ruin
Klątwa ruin
27,27 zł
szt.
Brzechwa dzieciom
Brzechwa dzieciom
27,80 zł
szt.
px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl