Lawart


Czyszczenie tapicerki meblowej

Metoda czyszczenia ekstrakcyjnego pozwala dostać się do brudu wbitego w głąb materiału, rozpuścić go a następnie z dużą siłą odessać. Dysponując maszynami o dużej sile ssącej, pozostawiamy jedynie niewielką ilość wilgoci, która odparowuje już po kilku godzinach. Czyszczenie ekstrakcyjne pozwala pozbyć się groźnych dla nas bakterii i pasożytów wywołujących różnego rodzaju alergie. Poprawia także kondycję tapicerki, dzięki czemu możliwe jest znacznie dłuższe korzystanie z mebli.

>> Krzesła proste - tych używamy praktycznie codziennie, dlatego oparcie oraz siedzenie narażone są na szybkie i intensywne brudzenie się.  Aby zachować dobry wygląd i czystość polecamy raz na kilkanaście miesięcy profesjonalnie je czyścić. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że stan higieny jest utrzymany w należyty sposób. W procesie prania ekstrakcyjnego używamy odpowiednich i nowoczesnych środków. W wyniku naszych działań pozbywamy się roztoczy i nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając tapicerkę czystą i odświeżoną. Po czyszczeniu potrzeba kilku godzin na wyschnięcie. 

  

>> Krzesła i fotele biurowe narażone są na bardzo intensywne brudzenie się. Niejednokrotnie zdarzy się wylać na nie herbatę czy mocno wgryzającą się w tapicerkę kawę. Codzienność w pracy powoduje, że o czyszczenie takich krzeseł należy zadbać przynajmniej raz w roku. 

>> Narożniki mają służyć komfortowemu wypoczynkowi. Niejednokrotnie są jednym z ważniejszych mebli w naszym domu. Warto więc zadbać o ich czystość i doskonały wygląd. Używamy specjalnych środków rozpuszczających powstały w czasie użytkowania bród. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości narożnika. Po oczyszczeniu narożnik potrzebuje kilku godzin do całkowitego wyschnięcia. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

>> Kanapy, sofy - obok narożników to najpopularniejsze meble wypoczynkowe kupowane do domu lub biura. Niestety, ze względu na swoje przeznaczenie oraz ciągłe użytkowanie, narażone są na bardzo intensywne brudzenie się. Należy przy tym zauważyć, że czyszczenie tych mebli domowymi sposobami mija się z celem jest po prostu stratą czasu. Proponujemy zatem usługę prania ekstrakcyjnego przemysłowymi maszynami do prania ekstrakcyjnego przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku. 

>> Wersalki są chyba najbardziej uniwersalnymi meblami wypoczynkowymi. Używamy ich zarówno w dzień jak i w nocy. A to powoduje, że przenoszone za dnia bakterie i roztocza uprzykrzaj nam życie i osłabiają odporność, niejednokrotnie wywołując przeróżnego rodzaju alergie. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości wersalki. Po oczyszczeniu potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Fotele najczęściej stanowią część kompletu razem z narożnikiem lub kanapą. Równie mocno są eksploatowane i narażone na intensywne brudzenie się. Po oczyszczeniu potrzeba kilku godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Pufy i siedziska to dość modne i praktyczne meble, pozwalające wzbogacić nasz salon lub pokój dziecięcy i młodzieżowy. Często jednak pomijane podczas prac związanych z czyszczeniem, praniem czy odnową tapicerki. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości pufy lub siedziska. Po oczyszczeniu potrzeba oczywiście około 4-5 godzin do całkowitego wyschnięcia.

>> Z sukcesem czyścimy wspaniale prezentującą się, ale trudną w utrzymaniu, tkaninę Carabu. Wiele osób zapomina, że jest to materiał wymagający systematycznego czyszczenia, nawet dwa razy w roku. Domowe sposoby czyszczenia niestety na nic się zdają. Zaniedbanie i znaczne zabrudzenie tego rodzaju tapicerki skutkować będzie tym, że nie możliwe stanie się jej całkowite doczyszczenie. Proponujemy metodę ekstrakcyjną z wykorzystaniem dedykowanych środków chemicznych. Czyszczenie tkaniny Carabu jest dużo bardziej czasochłonne i wymaga użycia znacznie większej ilości środków chemicznych. Czyszczenia tego typu tapicerki z reguły wiąże się z kosztem 3-4 razy wyższym od standardowego, dotyczącego pozostałych tkanin.

  

Krzesło - po 1 godzinie prania

  

Pufa - po 1,5 godzinnym praniu

  

Duża kanapa - 5 godzin prania

>> Meble skórzane i skóropodobne - z pozoru wydają się odporne na zabrudzenia, jednak dość silnie chłoną różnego rodzaju nieczystości, pot i kurz. Należy więc systematycznie i z należytą starannością zadbać o ten rodzaj tapicerki a meble pozostaną na długo eleganckie i miłe w dotyku. Proponujemy usługę czyszczenia ręcznego przy pomocy odpowiednich i profesjonalnych środków. 

  

Pamiętaj! Usługę wykonujemy u Ciebie w domu lub w Twoim biurze. Jedynym ograniczeniem jest minimalny koszt usługi na terenie Warszawy wynoszący zaledwie 70zł netto. Jednak jesteśmy elastyczni więc szczegóły i ceny staramy się ustalać indywidualnie. Istnieje możliwość odebrania krzeseł, puf lub niedużych foteli. Koszt usługi jest wówczas ustalany indywidualnie.

Każdorazowo wykonujemy próbę naszej chemii w najmniej widocznym miejscu na zleconym do prania meblu.

Nowości w sklepie
Promyk słońca T2
Promyk słońca T2
26,50 zł
szt.
PUZZLE mini 54 el. Kraina lodu. Olaf
PUZZLE mini 54 el. Kraina lodu. Olaf
2,80 zł
szt.
Piękne opowieści dla 6-latka
Piękne opowieści dla 6-latka
15,55 zł
szt.
Piękne opowieści dla 5-latka
Piękne opowieści dla 5-latka
15,55 zł
szt.
Piękne opowieści dla 4-latka
Piękne opowieści dla 4-latka
15,55 zł
szt.
Muminki. Księga druga
Muminki. Księga druga
44,00 zł
szt.
Muminki. Księga pierwsza
Muminki. Księga pierwsza
44,00 zł
szt.
Co się zdarzyło w piórniku
Co się zdarzyło w piórniku
21,95 zł
szt.
Ryzyk fizyk
Ryzyk fizyk
97,50 zł
szt.
Na końcu języka
Na końcu języka
35,95 zł
szt.
Pulsar 2849 PL
Pulsar 2849 PL
118,90 zł
szt.
Karmaka
Karmaka
55,00 zł
szt.
Miasteczko Crimson Lake
Miasteczko Crimson Lake
28,50 zł
szt.
To
To
39,00 zł
szt.
Pod kopułą
Pod kopułą
37,95 zł
szt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl