Lawart

Czyszczenie tapicerki meblowej

Czyszczenie narożników, pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej i kanap

Oferujemy czyszczenie tapicerki meblowej za pomocą metody ekstrakcyjnej. Pozwala ona na dotarcie do brudu wbitego w głąb materiału, rozpuszczenie go, a następnie odessanie z dużą siłą. Dysponujemy maszynami o wysokiej sile ssącej, dlatego pozostawiamy jedynie niewielką ilość wilgoci, która odparowuje już po kilku godzinach. Nawet po czyszczeniu narożników, zagięć czy pofałdowanych fragmentów nie spotkamy się z nadmiarem wody w tkaninie. Pranie ekstrakcyjne nie tylko pozwala pozbyć się brudu, lecz także bakterii i pasożytów groźnych dla zdrowia i wywołujących różnego rodzaju alergie. Dokładne czyszczenie poprawia także kondycję materiałów, dzięki czemu znacznie wydłuża ich żywotność. Wykonujemy profesjonalne pranie ekstrakcyjne kanap, foteli, krzeseł oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Pranie ekstrakcyjne krzeseł

Krzesła proste
Używamy ich praktycznie codziennie, dlatego oparcie oraz siedzenie narażone są na szybkie i intensywne brudzenie się. Aby zachować dobry wygląd i czystość krzeseł, polecamy raz na kilkanaście miesięcy profesjonalnie je czyścić. Jednocześnie będziemy mieć pewność, że stan higieny jest utrzymany na odpowiednim poziomie. W procesie prania ekstrakcyjnego używamy specjalistycznych środków, dzięki którym pozbywamy się roztoczy i nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając tapicerkę czystą i odświeżoną. Po czyszczeniu potrzeba jedynie kilku godzin na wyschnięcie.

pranie tapicerki meblowej  pranie ekstrakcyjne

Krzesła i fotele biurowe
Ten rodzaj mebli narażony jest na bardzo intensywne użytkowanie. Zdarza się wylać na nie herbatę czy mocno wnikającą w tapicerkę kawę – intensywność powodowanych zabrudzeń sprawia, że o czyszczenie takich krzeseł należy zadbać przynajmniej raz w roku.

Czyszczenie narożników

Narożniki
Meble te są najczęściej ozdobą każdego salonu, natomiast przede wszystkim służą komfortowemu wypoczynkowi. Warto więc zadbać o ich świeżość i doskonały wygląd. Używamy specjalnych środków rozpuszczających powstały w czasie użytkowania brud. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości narożnika. Po oczyszczeniu narożnik potrzebuje kilku godzin do całkowitego wyschnięcia. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

Pranie kanap

Kanapy, sofy
Obok narożników są to najpopularniejsze meble wypoczynkowe kupowane do domu lub biura. Niestety, ze względu na ciągłe użytkowanie, narażone są one na bardzo intensywne brudzenie się. Należy przy tym zauważyć, że czyszczenie tych mebli domowymi sposobami będzie niewystarczające. Proponujemy zatem pranie kanap metodą ekstrakcyjną za pomocą profesjonalnych maszyn oraz przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych. Aby utrzymać dobry stan tapicerki, czyszczenie tych mebli należy przeprowadzać przynajmniej raz w roku.

pranie kanap

Wersalki
Są to chyba najbardziej uniwersalne meble wypoczynkowe. Używamy ich zarówno do wypoczynku w dzień, jak i do spania w nocy. Powoduje to wzmożone namnażanie się bakterii oraz roztoczy, wywołując różnego rodzaju alergie. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości wersalki. Po oczyszczeniu należy odczekać jedynie kilka godzin, aby tkanina całkowicie wyschła.

Fotele
Stanowią najczęściej część kompletu wraz z narożnikiem lub kanapą. Są równie mocno narażone na intensywne brudzenie się oraz eksploatowanie. Z tego względu również należy je odświeżać z tą samą częstotliwością co pozostałe meble. Po oczyszczeniu potrzeba tylko kilku godzin, aby wilgoć całkowicie odparowała.

Pufy i siedziska
To dość modne i praktyczne meble, pozwalające urozmaicić wystrój salonu, pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Tego rodzaju elementy potrafią ubrudzić się jeszcze szybciej, ponieważ nie tylko na nich siadamy, lecz również odkładamy na pufy torby czy plecaki, a także chowamy w nich różne rzeczy. Z tego względu potrzebują odświeżania równie często, co innego rodzaju meble. Koszt usługi uzależniony jest m.in. od intensywności zabrudzenia oraz wielkości pufa lub siedziska. Po oczyszczeniu potrzeba odczekać około 4-5 godzin do ich całkowitego wyschnięcia, po czym można je ponownie użytkować.

Tkanina Carabu
Z sukcesem czyścimy również wspaniale prezentującą się, lecz trudną w utrzymaniu, tkaninę Carabu. Wiele osób zapomina, że jest to materiał wymagający systematycznego czyszczenia nawet dwa razy w roku. Domowe sposoby pielęgnacji tej tkaniny mogą negatywnie wpływać na jej wygląd oraz strukturę. Zaniedbanie i znaczne zabrudzenie tego rodzaju tapicerki skutkować będzie tym, że niemożliwe stanie się jej całkowite doczyszczenie. Dlatego proponujemy stosowanie metody ekstrakcyjnej, z wykorzystaniem dedykowanych środków chemicznych. Czyszczenie tkaniny Carabu jest dużo bardziej czasochłonne oraz wymaga użycia znacznie większej ilości środków chemicznych. Z tego powodu czyszczenie tego typu tapicerki z reguły wiąże się z kosztem 3 - 4 razy wyższym od standardowego, dotyczącego pozostałych tkanin.

pranie krzeseł  

Krzesło - po 1 godzinie prania

pranie kanap  pranie pufy

Pufa - po 1,5 godzinnym praniu

pranie narożników  pranie narożników

Duża kanapa - 5 godzin prania

Meble skórzane i skóropodobne
Z pozoru wydają się bardziej odporne na zabrudzenia, jednak dość silnie chłoną różnego rodzaju nieczystości, pot i kurz. Należy więc systematycznie oraz z należytą starannością zadbać o ten rodzaj tapicerki, a meble pozostaną na długo eleganckie i miłe w dotyku. Oferujemy więc usługę czyszczenia ręcznego przy pomocy odpowiednich i profesjonalnych środków myjących.

pranie fotela skórzanego  pranie kanapy skórzanej

Odświeżanie tapicerki samochodowej

Jest to absolutna nowość wśród naszych usług! Oferujemy profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej – materiałowej, skórzanej oraz skóropodobnej – z wykorzystaniem odpowiednich preparatów dedykowanych danemu rodzajowi tapicerki. Poradzimy sobie z każdym rodzajem brudu, od błota i wylanych napojów, po psią sierść, ślinę, wydzieliny i plamy po jedzeniu. Dzięki przeprowadzonemu czyszczeniu wnętrze Twojego samochodu zyska wygląd niczym z salonu, a także nabierze przyjemnego zapachu.
Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, skupiając działania w dzielnicach takich jak Włochy, Ochota, Ursus czy Ursynów.

Koszt prania tapicerki meblowej

Pamiętaj! Usługi wykonujemy u Ciebie w domu lub w Twoim biurze. Ich minimalny koszt na terenie Warszawy wynosi zaledwie 80 zł netto, jednak jesteśmy elastyczni, więc szczegóły i ceny staramy się ustalać indywidualnie. Istnieje możliwość odebrania krzeseł, puf lub niedużych foteli. Koszt usługi wówczas ustalany jest pod konkretne zlecenie.

Każdorazowo wykonujemy próbę naszej chemii w najmniej widocznym miejscu na zleconym do prania meblu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl